W ciągu ostatniej doby ostrowieccy policjanci zatrzymali dwie osoby, które ukrywały się przed organami ścigania. Pierwszym zatrzymanym był 45-letni mieszkaniec gminy Sienno, poszukiwany na podstawie dziewięciu nakazów wydanych przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mężczyzna spędzi 111 dni w areszcie za popełnione wykroczenia. Drugim zatrzymanym okazał się 40-latek z Ostrowca Świętokrzyskiego, poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia. Za przestępstwo narkotykowe czeka go kara roku i pięciu miesięcy pozbawienia wolności.
Źródło (tekst i zdjęcia):