Spotkanie profilaktyczne policjantek z uczniami PSP nr 14 w Ostrowcu Świętokrzyskim
Policjantki z ostrowieckiej komendy przeprowadziły wczoraj prelekcję dla uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 14, poruszając temat zagrożeń związanych z korzystaniem z Internetu oraz prawnych kons...